Двоколісний велосипед 18 дюймів "MARS-18" Lilok
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 12.7 кг |
| Вікова група | Від 5 до 7 років |
| Рік випуску | 2020 |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Максимальна вага | 90 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Передні гальма | Ручний |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Фіолетовий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Крила | Так |
| Музична іграшка на кермі | Ні |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Педали | Платформні |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Регулювання жорсткості заднього амортизатора | Ні |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Регульований винос керма | Так |
| Ремені безпеки | Ні |
| Кермо | Вигнутий |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Знімна керуюча ручка | Ні |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Знімні підлокітники | Ні |
| Знімні підставки для ніг | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 687 ₴






