Басейн каркасний 28270 прямокутний 220 * 150 * 60см
Басейн каркас 28270 прямокутний в кор. 220 * 150 * 60см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Объем | 1662 л |
| Длина | 220 см |
| Ширина | 150 см |
| Высота | 60 см |
| Вес | 16 кг |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Для всех |
| Материал | Смешанный |
| Упакування | Коробка |
| Количество | 7 |
| Торгова марка | Intex |
Информация для заказа
- Цена: 3 897 ₴


