Басейн надувний дитячий 57100 ( 86 х 86 х 25 см ) рожевий та блакитний
Басейн надувний дитячий 57100 ( 86 х 86 х 25 см ) рожевий та блакитний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Розовый |
| Объем | 57 л |
| Длина | 86 см |
| Ширина | 86 см |
| Высота | 25 см |
| Состояние | Новое |
| Тип дна | Надувное |
Информация для заказа
- Цена: 657 ₴


