Каталка-ходунки HB 0008 AB (6шт) 44-47-47см, стіл 33-37-24см, 2кольори, муз., світло, бат., в кор-ці
1 599 ₴
- В наличии
+380 (63) 936-10-74
ЛАЙФвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ходунки Limo Toy з ігровим центром допомагають дитині стояти і робити перші кроки в повній безпеці!
Стійка конструкція забезпечує безпеку пересування: тримаючись за ручку ходунків дитина вчитиметься самостійно пересуватися.
Ігровий центр-столик з яскравими іграшками та вбудованим сортером сприяє розвитку у малюка візуального сприйняття, тактильних відчуттів, моторики, координації, зору, логічного мислення, пам'яті.
Особливості ходунків Limo Toy:
Дану модель можна використовувати як дві окремі іграшки (ходунок та столик з ігровим центром).
Задні колеса: із фіксатором.
Під ігровою панеллю на ходунках знаходяться форми-штампи (призначено для гри із тестом для ліплення).
Знімне піаніно зі звуковими ефектами та музикою працює від 3 ААА батарейок (у комплект не входять).
Кошик з кульками знімний і може кріпитися як на передній бік бізіборду, так і з боку.
Шестерні крутяться.
Вбудований сортер з елементами на мотузочках, щоб завжди були під рукою у малюка під час гри.
Ручка у ходунка знімна та регулюється по висоті (2 положення).
Розміри ходунків Limo Toy:
Висота від підлоги до ручки: 46,5/50,5 см.
Матеріал коліс: пластик із гумовою вставкою.
Розмір ходунків: 37х41х46, 5-50, 5 см.
Розмір столика 32,5 х24х22 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 6-ти месяцев |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты, Игровая панель |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры | |
| Высота | 66 см |
| Длина | 37 см |
| Ширина | 41 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 599 ₴







