Каркасный бассейн BESTWAY с навесом 396-107см с тентом, лестницей, фильтром 561FY
Характеристики:
• Розмір: Ø396x107 см;
• Місткість води (90 %): 11 133 літри
• Міцний тришаровий матеріал DuraPlus;
• ПВХ-стрічка для додаткової стійкості бічних стін;
• Можливість підключення системи фільтрації (Ø 32 мм);
• Сталева рама;
• Підключення за допомогою системи ClickConnect;
• Т-подібний з'єднувач із пластику;
• Захист від корозії;
• Антипригарне покриття (матова рама);
• Колір: висококонтрастний дизайн Op Art;
• Підстава у вигляді мозаїки з гальки;
• Знімний козирок від сонця;
• Легко встановлюється без інструментів;
• Вбудований зливальний клапан із адаптером для садового шланга.
Комплектація:
- фільтруючий насос 2,006 л/год;
- фільтруючий картриджрозмір II (10,6 x 13,6 см);
- сходи 107 см;
- Тент
- Самоклеюча латка для ремонту;
- фірмова упаковка;
- Інструкція з експлуатації.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bestway |
| Вес | 60 кг |
| Высота | 107 см |
| Диаметр | 396 см |
| Материал лестницы | Металл |
| Объем | 11133 л |
| Состояние | Новое |
| Фильтр | Картриджный |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Коричневый |
- Цена: 23 912 ₴











