Коляска дитяча Візок прогулянковий з чохлом на ніжки "JOY" Verona 19205 ЛЕГКА 5,9 кг
Прогулянковий візок JOY Verona - це легкий, компактний у складеному вигляді прогулянковий візок, який чудово підійде для подорожей з малюком. Швидко і компактно складається за допомогою складного механізму на батьківській ручці.
Характеристики:
- спинка регулюється за допомогою ремінцевої системи, плавно аж до повністю горизонтального положення
- легко складається, займає мало місця, зручна для транспортування
- міцна сталева рама
- зручний, компактний механізм складання
- може стояти в складеному вигляді
- телескопічна ручка для транспортування: можна перевозити як валізу
- розмір передніх коліс: 5.5'', поворотні без фіксації, знімний, матеріал PU
- Розмір задніх коліс: 7'', матеріал PU
- глибокий капюшон з додатковим відділенням на змійці і козирком
- Оглядове віконце з сітки на капюшоні
- 5-ти точкові ремені безпеки
- гальмівна система нового виду на задніх колесах
- м'яка підвіска: амортизатори на передніх і задніх колесах
- жорсткий захисний бампер
- місткий кошик для покупок
- фомова оббивка батьківської ручки
- оббивка легко знімається і переться при 30°С
- розмір спального місця: 70 х 30 см
- габарити в складеному вигляді: 51 х 23 х 65 см
У комплекті:
футкавер (чохол на ноги)
підстаканник
Вага візка: 5.9 кг
Вага з упаковкою: 7 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JOY |
| Страна производитель | Китай |
| Количество блоков | 1 (Для одного ребенка) |
| Количество колес | 4 шт |
| Комплектация коляски | Бампер, Корзина для покупок, Чехол-накидка на ножки |
| Максимально допустимый вес | 15 кг |
| Материал колес | Полиуретан |
| Механизм складывания | Книжка |
| Перекидная ручка | Нет |
| Поворотные передние колеса/колесо | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип задних колес | Одинарные |
| Тип коляски | Прогулочная |
| Тип передних колес | Одинарные |
| Тип ремней безопасности | 5-ти точечные |
| Цвет | Розовый |
| Число точек опоры | Четыре точки |
| Ширина передней и задней оси | Различная |
| Размер коляски в разложенном виде | |
| Вес | 8.4 кг |
| Глубина сиденья | 22 см |
| Длина спального места | 91.5 см |
| Ширина спального места | 30 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Горизонтальное положение спинки | Да |
| Защита от случайного складывания | Да |
| Регулируемая подножка | Да |
| Съемная перекладина(бампер) в прогулочном блоке | Да |
| Тормозная система коляски | Задний стояночный тормоз |
- Цена: 5 791 ₴








