Велосипед спортивный подростковый 24" алюминиевый рама 15", SHIMANO G24VELOCITY A24.1
Велосипед спортивный подростковый 24" алюминиевый рама 15", SHIMANO G24VELOCITY A24.1
- Розмір колеса (гума): WANDA 24*1.95
- Матеріал рами - MTB, алюміній, Р. 15" XS
- Вилка: алюміній, пружинно-еластомірного типу
- Кермо: сталь
- Винос керма: алюміній
- Шифтери: Shimano ST-EF-500
- Навісне обладнання: SHIMANO TOURNEY
- Кількість швидкостей: 21 шт.
- Кількість зірок (передні): 3 шт.
- Кількість зірок (задні): 7 шт.
- Трансмісія та система передач: SHIMANO TOURNEY SL-RX35 6S
- Передній перемикач (лівий): Shimano TOURNEY FD-TZ30
- Задній перемикач (правий): SHIMANO TOURNEY RD-TZ50
- Шатуни: сталь
- Касета (тріскачка): SHIMANO MF-TZ500-7
- Гальма: передні та задні - SPARKLE, механічні дискові, алюміній
- Обода: подвійні, підсилені, алюміній
- Педалі: метал із пластиковим корпусом
- Додаткові комплектуючі: відбивач переднє/заднє колесо, підніжка
- Вага велосипеда: 14,5 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 15 кг |
| Возрастная группа | От 7 до 12 лет |
| Год выпуска | 2022 |
| Диаметр колеса/диска | 24" |
| Задний тормоз | Дисковый механический |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Количество скоростей | 21 |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Надувные колеса | Да |
| Передний тормоз | Дисковый механический |
| Пол | Унисекс |
| Размер рамы | 15" |
| Рост велосипедиста | 130-165 |
| Состояние | Новое |
| Тип амортизации | Передний |
| Тип велосипеда | Горный MTB |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Цвет | Зелёный |
Информация для заказа
- Цена: 11 471 ₴








